
Спортивна сумка ТУБУС «російський військовий корабель іди нах*й»
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Сумка спортивна ТУБУС «російський військовий корабель іди нах*й» виробництва Goal.in.ua виготовлена з міцного оксфорду, щільністю 600 DEN з PU просоченням. Сумка циліндричної форми розміром - 65х24 см. Об'єм сумки - 29,4 літра.
Шви сумки прошиті промисловою армованою ниткою. Усі внутрішні шви оброблені бейкою.

Сумка має одне велике відділення і з боків є дві додаткові кишені для аксесуарів, які закриваються на блискавки.
Для зручного перенесення на сумці є дві ручки з кіперної стрічки шириною 3 см і довга лямка для перенесення сумки на плечі з кіперної стрічки. На кріплення плечової лямки по обидва боки сумки передбачено два флікери з м'якої світловідбиваючої кіперної стрічки.

Друк на сумці виконано сублімаційним способом. Даний метод друку дозволяє наносити повнокольорові зображення будь-якої складності у високому дозволі. Друк з часом не тріскається, не вигорає, не втрачає своєї яскравості протягом усього терміну експлуатації.
Сумки продаються оптом та в роздріб. Дізнатись оптові ціни ви можете у наших менеджерів з продажу.
Як купити спортивну сумку ТУБУС «російський військовий корабель іди нах*й» у Києві та Україні.
Купити сумку ви можете на нашому сайті, оформивши замовлення онлайн або по телефону.
Доставка сумки ТУБУС «російський військовий корабель іди нах*й» по Україні безкоштовна. Доставка здійснюється компанією Нова пошта.
Оплатити замовлення ви можете одним із наступних способів:
- оплата післяплатою у відділенні кампанії перевізника;
- оплата на картку Приват Банку;
- оплата на розрахунковий рахунок ФОП.
Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте за номерами (096) 050-55-66, (050) 425-55-66, або пишіть в онлайн чат.
Переглянути інші спортивні сумки ви можете на цій сторінці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Середній |
| Призначення | Унісекс |
| Особливості | Світловідбиваючі вставки, Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 29.4 л |
| Висота | 24 см |
| Ширина | 65 см |
| Глибина | 24 см |
| Вага | 300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Жовто/Блакитний |
| Матеріал | Оксфорд |
| Виробник | Goal.in.ua |
- Ціна: 969 ₴

