
Сумка дорожня «Тубус» піксель sand
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Сумка дорожня «Тубус» піксель sand виробництва Goal.in.ua виготовлена з міцного оксфорду, щільністю 600 DEN з PU просоченням. Сумка циліндричної форми розміром - 65х24 см. Об'єм сумки - 29,4 літра.
Шви сумки прошиті промисловою армованою ниткою. Усі внутрішні шви оброблені бейкою.

Сумка має одне велике відділення і з боків є дві додаткові кишені для аксесуарів, які закриваються на блискавки.
Для зручного перенесення на сумці є дві ручки з кіперної стрічки шириною 3 см і довга лямка для перенесення сумки на плечі з кіперної стрічки. На кріплення плечової лямки по обидва боки сумки передбачено два флікери з м'якої світловідбиваючої кіперної стрічки.

Друк на сумці виконано сублімаційним способом. Даний метод друку дозволяє наносити повнокольорові зображення будь-якої складності у високому дозволі. Друк з часом не тріскається, не вигорає, не втрачає своєї яскравості протягом усього терміну експлуатації.
Сумки продаються оптом та в роздріб. Дізнатись оптові ціни ви можете у наших менеджерів з продажу.
Як купити сумку дорожню «Тубус» піксель sand у Києві та Україні.
Купити сумку ви можете на нашому сайті, оформивши замовлення онлайн або по телефону.
Доставка сумки «Тубус» піксель sand по Україні безкоштовна. Доставка здійснюється компанією Нова пошта.
Оплатити замовлення ви можете одним із наступних способів:
- оплата післяплатою у відділенні кампанії перевізника;
- оплата на картку Приват Банку;
- оплата на розрахунковий рахунок ФОП.
Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте за номерами (096) 050-55-66, (050) 425-55-66, або пишіть в онлайн чат.
Переглянути інші спортивні сумки ви можете на цій сторінці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розмір | Середній |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Хакі |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
| Особливості | Світловідбиваючі вставки, Плечовий ремінь |
| Розміри | |
| Об`єм | 29.4 л |
| Висота | 24 см |
| Ширина | 65 см |
| Глибина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Оксфорд |
| Виробник | Goal.in.ua |
- Ціна: 969 ₴

