




Спортивна сумка Тубус «УПА. Піксель» червона
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Сумка спортивна Тубус «УПА. Піксель» червона виробництва Goal.in.ua виготовлена з міцного оксфорду, щільністю 600 DEN з PU просоченням. Сумка циліндричної форми розміром - 65х24 см. Об'єм сумки - 29,4 літра.
Шви сумки прошиті промисловою армованою ниткою. Усі внутрішні шви оброблені бейкою.

Сумка має одне велике відділення і з боків є дві додаткові кишені для аксесуарів, які закриваються на блискавки.
Для зручного перенесення на сумці є дві ручки з кіперної стрічки шириною 3 см і довга лямка для перенесення сумки на плечі з кіперної стрічки. На кріплення плечової лямки по обидва боки сумки передбачено два флікери з м'якої світловідбиваючої кіперної стрічки.

Друк на сумці виконано сублімаційним способом. Даний метод друку дозволяє наносити повнокольорові зображення будь-якої складності у високому дозволі. Друк з часом не тріскається, не вигорає, не втрачає своєї яскравості протягом усього терміну експлуатації.
Сумки продаються оптом та в роздріб. Дізнатись оптові ціни ви можете у наших менеджерів з продажу.
Як купити спортивну сумку Тубус «УПА. Піксель» червону у Києві та Україні.
Купити сумку ви можете на нашому сайті, оформивши замовлення онлайн або по телефону.
Доставка сумки Тубус «УПА. Піксель» по Україні безкоштовна. Доставка здійснюється компанією Нова пошта.
Оплатити замовлення ви можете одним із наступних способів:
- оплата післяплатою у відділенні кампанії перевізника;
- оплата на картку Приват Банку;
- оплата на розрахунковий рахунок ФОП.
Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте за номерами (096) 050-55-66, (050) 425-55-66, або пишіть в онлайн чат.
Переглянути інші спортивні сумки ви можете на цій сторінці.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Світловідбиваючі вставки, Плечовий ремінь |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 24 см |
| Вага | 300 г |
| Ширина | 65 см |
| Об`єм | 29.4 л |
| Глибина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Оксфорд |
| Виробник | Goal.in.ua |
- Ціна: 969 ₴






