


Спортивна сумка "Тубус Ukraine"
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Сумка для футбольних м'ячів виробництва Goal.in.ua з міцного оксфорда, щільністю 600 DEN з PU просоченням. Сумка циліндричної форми розміром - 65х24 див. Обсяг сумки - 29,4 літра.
Шви сумки прошиті промислової армованою ниткою. Всі внутрішні шви оброблені бейкой.

Сумка має одне велике відділення на блискавці, в яке поміщається три футбольні м'ячі або спортивний одяг. З боків є два додаткові кишені для аксесуарів, які закриваються на блискавці.
Для зручного перенесення на сумці для м'ячів є дві ручки з кіперному стрічки шириною 3 див Довга лямка для перенесення сумки на плечі кіперному стрічки. На кріплення плечової лямки по шпалери сторонам сумки передбачено два флікера з м'якої світловідбиваючої кіперному стрічки.

Вы можете заказать спортивную сумку с печатью своего имени, nickname, названием спортивной команды и т.п.
Стоимость сумки с индивидуальной печатью - 699 грн.
Стоимость сумки без печати - 599 грн.
Сумки продаются оптом и в розницу. Узнать оптовые цены вы можете у наших менеджеров по продажам.
Как купить спортивную сумку Тубус в Киеве и Украине.
Купить сумку для спорта "Тубус" вы можете на нашем сайте, оформив заказ онлайн или по телефону.
Доставка сумки для тренировки "Тубус" по Украине бесплатная. Доставка осуществляется компаний Новая почта.
Оплатить заказ вы можете один из следующих способов:
- оплата післяплатою у відділенні кампанії перевізника;
- оплата на карту Приват Банку;
- оплата на розрахунковий рахунок ФОП.
Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте за номерами (096) 050-55-66, (050) 425-55-66, або пишіть в онлайн чат.
Подивитися інші спортивні сумки ви можете на цій сторінці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Середній |
| Призначення | Унісекс |
| Особливості | Світловідбиваючі вставки, Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 29.4 л |
| Висота | 24 см |
| Ширина | 65 см |
| Глибина | 24 см |
| Вага | 300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Синій/Жовтий |
| Матеріал | Оксфорд |
| Виробник | Goal.in.ua |
- Ціна: 699 ₴

